2 pokoje/45m2/narożne/ustawne/oddz.kuchnia

Mieszkanie na sprzedaż
563 000,00 PLN , Pow. 48,90 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
48,90 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdynia Fikakowo , Gryfa Pomorskiego
Rok budowy:
2000
Piętro:
2 na 3
Numer oferty:
954457
Cena za m2:
11 513,29 PLN
Na  sprzedaż przytulne, funkcjonalne 2  -pokojowe mieszkanie  położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Gdyni - na osiedlu Fikakowo, w dzielnicy Wielki Kack, przy ul. Gryfa Pomorskiego 67 C.

BUDYNEK MIESZKALNY:

- 3 piętrowy wybudowany w 2000 r. przez firmę INPRO. Na terenie osiedla dostępnych jest wiele bezpłatnych miejsc postojowych, co gwarantuje wygodę zarówno mieszkańcom, jak i ich gościom.

NIERUCHOMOŚĆ o pow. 44,9 m2, SKŁADA SIĘ z:
- salon  o pow. 16,2 m2 ( wymiary 4 m x 4m ) z wyjściem na przestronną loggę o pow.5 m2
- sypialnia o pow. 11,7 m2 ( wymiary 4m x 3 m), narożny pokój z oknami na dwóch ścianach
- kuchnia z oknem o pow. 6 m2
- łazienka o pow. 5 m2 ( wymiary 3,53 m x 1,5 m) z wanna , umywalka i wc
- piwnica o pow. 4 m2

DODATKOWE INFORMACJE:
- Salon: okna PCV, na podłodze parkiet,
- Przedpokój i łazienka: podłoga wyłożona terakotą,
- Lokal gotowy do wprowadzenia, wymagający  odświeżenia / małego remontu - idealny do aranżacji według własnego stylu, potrzeb i gustu. 
- Na piętrze znajdują się 3  mieszkania, mała klatka, co zapewnia ciszę i większy komfort prywatności.

Mieszkanie własnościowe, posiadające księgę wieczystą - bez obciążeń. W KW Dział I-O ujęte jest pomieszczenie pomocnicze - piwnica o pow. 4 m2. Powierzchnia użytkowa wraz z pomieszczeniem przynależnym ( piwnicą ) wynosi 48,9 m2, zgodnie z zapisami w KW.
Miesięczny czynsz - ok 600 zł część administracyjna bez zaliczek na media.
Media: ZW, CW, CO - miejskie, płatne wg zużycia.